Adıyaman Nemrut Turu

Fiyata Dahil Hizmetler

 1.  Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2.  Belirtilen Otellerde Konaklama (7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 3.  İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4.  Çevre Gezileri
 5.  Rehberlik Hizmetleri
 6.  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri (Özel İdare-Belediye işletmesi vb müzelere giriş ücreti)
 7.  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1.  Kişisel Harcamalar
 2.  Öğle Yemekleri
 3.  İçecekler
 4.  Ekstra Turlar
 5.  Müze Kart 

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

Tur Hareket Noktaları :
19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı)* Dileyen misafirlerimiz dönüş yolunda Ayvansaray Durağında iniş yapabilirler.
22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
23.00Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
23.20 Kartal-Yemek Center
23.30Gebze Center AVM önüAkşam yemeği: Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor. EKSTRA
Güzergah:İstanbul,İzmit,Bursa,Manisa,İzmir 473 Km
2. Gün

İstanbul – Bursa – İzmir – Selçuk – Şirince – Şarap Tadımı & Alışveriş Molası – Meryemana – Efes – Kuşadası – Söke – Bafa Gölü – Mİlas – Bodrum

00.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti,Halkevleri Otobüs Durağı

02.00 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)(Dönüş yolunda Bursa dan katılan misafirlerimiz,Bozüyük veya İzmit te inmek durumundadırlar)
06.00 İzmir-Bornova Sapağı,Ege Üniversitesi Girişi Önü
Acentenin konforlu otobüsleri ve otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde, İzmit ve Bursa üzerinden Susurluk ta verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir  üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk’a ulaşıyoruz. Burada verilen mola ardından otobüsümüzle, zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahsenine gidiyoruz. Daha sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Almanya da yaşamış yatalak bir hasta olan Anna Katerin Emmerik in anılarından yola çıkarak bulunmuş,1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç merkezi kabul edilen MERYEMANA EVİ ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında 100 yıldır kazılan ve daha  %10 luk bölümü ortaya cıkarılabilen EFES Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. Geziceğimiz  yerler  arasında  Odeon,  Kuretler  Caddesi, Latrin ,Skolastika Hamamı ,Celsus  Kütüphanesi ,Aşk  Evi  ,Agora  ,Tiyatro, Devlet Sarayı,Trajan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı  sayılabilir.Daha sonrasında,Kuşadası na ulaşarak panoramik bir fotoğraf molası veriyoruz. Söke üzerinden yolumuza devam ederek, Antik dönemdeki ismi Latmos olan ve mitolojide Ay Tanrıçası Selene ile yakışıklı çoban Endymion un hikâyesinin anlatıldığı Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa Gölü ne ulaşıyoruz. Sıcak çaylarımızı yosun kokukları içerisinde yudumluyoruz.Milas üzerinden akşam saatlerinde Bodrum da bulunan otelimize varış. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.
(Ekstra)
Kahvaltı :Şirince de serbest zaman
Öğle yemeği : Selçuk da serbest zaman
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah:İstanbul,İzmit,Bursa,Manisa,İzmir,Selçuk,Kuşadası,Söke,Bafa,Milas,Bodrum/Toplam Mesafe 813 KM
3. Gün

Bodrum Tam gün Mavi Yolculuk – Bodrum – Gümbet – Bitez – Aspat – Deve Plajı – Ortakent

Otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüzle Bodrum – Gümbet şehir merkezine ulaşıyoruz .Buradan  bineceğimiz teknemizle Bodrum un koylarını ve manzraları keşfetmek için bu sefer rotamızı kuzey-batı istikametine çeviriyoruz.Bodrum un eşsiz koyları ve sayfiye merkezleri olan Bitez , Ada Boğazı,Aspat , Deve Plajı  (camel  beach) , Bağla Bükü , Ortakent gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkânı  (1. mavi yolculuk ). Akşam üstü saatlerine doğru Gümbet limana dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Bodrum da bulunan otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(Ekstra)(nugget tavuk +makarna+Salata veya Izgara balık +salata+makarna)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Otel – Marina 10 Km, Marina – Otel 10 Km / Toplam Mesafe 20 Km
4. Gün

Bodrum – Muğla – Gökova – Akyaka – Tam Gün Gökova Mavi Yolculuk – Âşıklar Yolu – Marmaris

Sabah Bodrum daki otelimizden ayrılıp Milas – Yatağan üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİne  ulaşıyoruz. Daha sonrasında evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine geliyoruz . Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz .Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran , Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya nın cenneti” dediği Gökova nın eldeğmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz.Gelibolu Adası ,  Zeytinli Koy, Kleopatra  Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzceğimiz koylar  arasında (2.mavi yolculuk ) .Gün batımına doğru biticek olan bu eşssiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbestzamanda dileyen misafirlerimiz doğa harikası olan Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları’nınaltından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okalüptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor .Daha sonrasında Marmaris deki otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında sabaha kadar eğlence bizleri bekliyor olacak.(EKSTRA)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Gökova tekne turu – Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah : Bodrum,Milas,Yatağan,Muğla,Akyaka,Marmaris/ Toplam Mesafe 175 Km

5. Gün

Serbest Gün veya İçmeler Tekne Turu veya Jeep Safari Turu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz.

1.Seçenek: JEEP SAFARİ Turu (Ekstra)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ,otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ ye başlıyoruz. İlk durağımız, Marmaris i panoromik olarak göreceğimiz Datça yolu üzerindeki seyir terası olacak. Burada tur programı hakkındaki verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Datça istikametiyle Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriş yapıyoruz. Muhteşem bir doğanın içerisinde çakıl taşlı dere yataklarının içerisinden geçerek, mola yerine ulaşıyoruz. Serinlemek için verilen bu mola ardından Hisarönü mevkiini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan dünyaca ünlü Kızkumu Plajına ulaşıyoruz. Sevdiğine ulaşmak için eteğine doldurduğu çakıl taşlarını denize döken kızın hikâyesini rehberimizden dinleyerek, Hisarönü Körfezi nin eşssiz denizinde tozlanmış ve ısınmış bedenimizi serin sulara bırakıyoruz. Uzun bir yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü ne gidiyoruz. Sonrasında sadece Marmaris e özgü Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, burdaki büvetlerde serinliyoruz. İçilen çayların ardından tekrar jeeplere binerek  İçmeler in dağlık yollarından, güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.

(Jeep Safari): Öğle yemeği Dâhil 60,00 TL  – Jeep Safari-Restaurant da öğle yemeği – ( Alabalık veya Köfte veya Tavuk ana sıcak seçmeli +Makarna+Salata )

2.Seçenek:  İÇMELER TEKNE Turu (Ekstra)

Sabah otelde alınan açıkbüfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimizle ,İÇMELER e hareketle, limanından teknemize biniyoruz. Gün boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağra, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında (3.mavi yolculuk) .Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz.

(İçmeler Tekne Turu): Öğle Yemeği Dahil 40 TL’dir.İçmeler tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk +Makarna+Salata)
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
6. Gün

Marmaris – Dalyan – Kaunos – İztuzu – Kayaköy – Babadağ – Ölüdeniz – Fethiye

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris den hereketle DALYAN a geliyoruz.  Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağlarinı görmek ve denize girmek için İZTUZU plajına gıdıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemızle kanalı takıp ederek otobusumuze ulaşıyoruz  (4.tekne turu) . Dalyandan ayrılıp Akdenizin eşsiz koylarına sahip olan GÖÇEK i görerek bir sonraki durağımız ,Fethiye merkezi takiple ulaşacağımız Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek .Buranın temiz  dağ  havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri  eşsiz denizi ile ÖLÜDENİZ e götürüyor.Buranın sahilinde verilen uzun yüzme molasının ardından Fethiye de ki otelemize yerleşme akşam  yemeği otelimizde.Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.  (Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Dalyan kanal turu – Restaurant da öğle yemeği(Ekstra)(Açık Büfe Yemek )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Marmaris-Fethiye / Toplam Mesafe 126 Km
7. Gün

Yamaç Paraşütü – Fethiye – Göcek – Tam Gün 12 Adalar Mavi Yolculuk – Fethiye

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından diliyen misafirlerimiz,Babadağ dan gerçekleşen Dünya nın en güzel manzaralı parkuru kabul edilen Fethiye-Ölüdeniz Yamaç Paraşütüne katılabilir(Ekstra) otobüsümüzle Akdeniz in en güzel koylarına sahip olan GÖÇEK e geliyoruz.  Buradan 12 ADALAR TEKNE turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz.  Yassıca Adası,Göcek Adası,Zeytinli Ada,Boynuz Bükü,Hürriyet Adası,Domuz Adası yuzme molaları vereceğimiz ve panoramik olarak göreceğimiz koylar ve adalardan  sadece bir kaçı. (5. mavi yolculuk) .Bu keyifli mavi yolculuk ardından günün sonuna doğru tekrar Göcek e geri dönerek bu şirin tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz.Bir sonraki durağımız Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler pazarı olacak.Tanıtımın ardından alış-verişlerimizi yapıyoruz.Daha sonrsında tekrar otobüsümüze binerek Fethiye dönüyoruz. Otelemize  yerleşme ve  akşam  yemeği  otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu – Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+Salata+Makarna-Karpuz veya Izgara tavuk + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye-Göcek-Fethiye / toplam 60 Km
8. Gün

Fethiye – Saklıkent – Kalkan – Kaş – Kekova – Kekova Batık Şehir Tekne Turu – Simena – Demre – Antalya – Kaputaj – Finike – Kemer – Antalya

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüzle Türkiye nin en önemlı Kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz. Burada yenen gözleme ve içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor. Sonraki durağımız KALKAN ve KAŞ.  Güzel manzaralar eşliğinde verceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız ise KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ olacak.  Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz. Yüzme  molalarımız arasında Esmeralda  Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu, yolu  olmayan  SİMENA KÖYÜ, KEKOVA ADASI  ve  M.Ö  ll.yy da  bir  depremle denizin  dibine  batmış  olan  BATIK ŞEHİR (6.mavi yolculuk) . Üçağızdan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle NOEL BABA nın yaşamış olduğu yer DEMRE üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek aksamüstü saatlerinde Antalya daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Kekova tekne turu – Teknede öğle yemeği (Ekstra)( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah:  Fethiye,Kaş,Demre,Finike,Antalya / Toplam Mesafe ,293 Km
9. Gün

Antalya – Kaleiçi – Köprülü Kanyon – Rafting – Düden Şelalesi – Isparta

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Antalya şehir merkezini, Tophane den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalaya nın simgesi olan Yivli Minare yi, Hıdırlık Kulesini kapsayan panaromik tur sonrası Alanya istikametine doğru yol alıyoruz.Otobüsümüzle bir Milli Park olan tabiat harikası Köprülü Kanyon a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heycanını Köprüçay ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA) . Sonrasında, bir başka tabiat harikası olan ve Türkiye nin sayılı şelalelerinden DÜDEN Şelalesine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından dönüş yoluna geçiyoruz.

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Rafting aktivitesine dahil.Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Gölbaşı tesisleri Serbest
Güzergah: Antalya-Köprülü Kanyon 88 Km/Köprülü Kanyon-Isparta 185 Km/Toplam mesafe 273 Km
10. Gün

Dönüş Yolu – Isparta – Afyon – İstanbul

Isparta,Afyon,Kütahya,Bozüyük,Adapazarı,İzmit üzerinden İstanbul a ulaşıyoruz ve bir başka acente organizasyonunda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi sabaha karşı erken saatlerde , aldığımız noktalara bırakarak ,sizlerle vedalaşıyoruz.

Mola Yerleri:Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri,Bözüyük Tesisleri
Güzergah: Isparta-İstanbul / Toplam Mesafe , 885 Km

Tur Kalkış Noktaları

 •  19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)
 •  21.00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İSPARK Otoparkı)
 •  22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
 •  23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
 •  23.20 Kartal-Yemek Center
 •  23.30 Gebze Center AVM önü
 •  00.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti,Halkevleri Otobüs Durağı
 •  02.00 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)
 •  06.00 İzmir-Bornova Sapağı,Ege Üniversitesi Girişi Önü

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.Otobüsler: (25 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)Midibüsler: (17 – 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıMinibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı