Sağlık Turizmi – Kozaklı Turu

Fiyata Dahil Hizmetler

 •  Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 •  Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 •  İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 •  Çevre Gezileri
 •  Rehberlik Hizmetleri
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Kişisel Harcamalar
 •  Öğle Yemekleri
 •  İçecekler
 •  Ekstra Turlar
 •  Müze Kart

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

22.00 Bakırköy İncirli Ömür Avm Karşısı

22.30 Mecidiyeköy Meydan Doğtaş Mobilya Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E 5 Ankara İstikameti)
23.30 Çayırova Mc Donald`s Önü
2. Gün

İzmir Saat Kulesi – Kordon – Çeşme – Ilıca – Alaçatı

23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E 5 Ankara İstikameti), 23.30 Çayırova Mc Donald`s Önünden katılan misafirlerimizi alarak araç içi ikramlar eşliğinde Bursa istikametine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolda alacağımız serbest sabah kahvaltının ardından İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör (Panoramik) gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşmeye hareket ediyoruz. Çeşme`de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Alaçatı`nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı`nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası veya Kuşadası veya Selçuk`ta bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

* Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır.(Ekstra)
* Öğle Yemeği: Bölge’de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Güzergâh: İstanbul – Susurluk – Konak – Çeşme – Selçuk / 795 KM
* Konaklama Oteli: Dabaklar Otel  – Sözer Hotel – Hitit Otel – Suhan Seaport – Surtel – My Aegean Star Otel vb.
3. Gün

Efes Antik Kenti – Meryem Ana – Şirince – Eski Rum Evleri – Şirince Şarapları – Ayasuluk Kalesi ve Tepesi – Yedi Uyurlar

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Efes Antik Kenti`ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncil’de adları geçen Eshab-ül Kehf  (7 Uyurlar) geziyoruz, Gezilerimiz sonrasında, Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk`a geçiyor. Burada Selçuk panoramik Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Otele girmeden önce dileyen misafirlerimizi Kuşadası’nda plajda bir süre yüzme molası verebiliriz. Dileyen misafirlerimiz otelde dinlenebilir veya havuzdan faydalanabilirler. Akşam yemeğine kadar dinlenip yüzme fırsatı yakalıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası Şehir ve Barlar Turuna ( Ekstra ) gidiyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Öğle Yemeği: Bölge’de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Güzergâh: Selçuk – Efes Antik Kenti – Didim – Şirince / 100 KM
* Konaklama Oteli: Dabaklar Otel – Sözer Hotel – Hitit Otel – Suhan Seaport – Surtel – My Aegean Star Otel vb.
4. Gün

Yenipazar – Yörük Ali Efe Müzesi – Pamukkale – Travertenler – Hierapolis Antik Kenti – (Ekstra) Balon Turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Cittaslow (Yavaş Şehir) şehrimiz olan Yenipazar`a hareket edeceğiz. Milli Mücadele döneminde büyük yararlılık göstermiş olan Yörük Ali Efe adına kurulmuş olan müzeyi ve mezarını ziyaret ettikten sonra Türkiye’mizin beyaz cenneti Pamukkale’de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro ) Travertenler, Karahayıt Köyü, Pamukkale Köyü gezilerini yapıyoruz. Sonrasında ise birde Pamukkale’yi tepeden görmek isteyen misafirlerimizi BALON TURUNA (Ekstra) göndereceğiz. Yapılan anlatımlar ardından Pamukkale den ayrılarak Alaşehir – Salihli – Akhisar – Balıkesir – Bursa üzerinden akşam saatlerinde İstanbul`a varış ve bir başka organizasyonda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Öğle Yemeği: Bölge’de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Yolda alınacaktır. (Ekstra)
* Güzergâh: Selçuk – Pamukkale – İstanbul / 660 KM

Tur Kalkış Noktaları

 •  22:00 Bakırköy İncirli Ömür Avm Karşısı
 •  22.30 Mecidiyeköy Meydan Doğtaş Mobilya Önü
 •  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 •  23:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E 5 Ankara İstikameti)
 •  23:30 Çayırova Mc Donald`s Önü

Açıklamalar

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde,tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı
düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Kullanılacak Olan Araçlar: 
Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır.
27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.